Складно уявити ванну кімнату без такого корисного і функціонального аксесуара, як рушникосушарка. З його допомогою можна створити оптимальний мікроклімат в кімнаті, просушити рушники і дрібні речі. Під час роботи такий прилад сантехнічного призначення забезпечує необхідний потік тепла. Завдяки цьому зменшується надлишок вологи, виключається ймовірність появи грибка, запобігає розмноженню шкідливих мікроорганізмів. рушникосушарки мають привабливий зовнішній вигляд, тому вони також використовуються в якості декоративного елемента. Сантехнічні прилади без праці впишуться в будь-який інтер'єр завдяки естетичному дизайну.
Вибір форми рушникосушарки
Сучасні різновиди приладів для ванної кімнати мають бездоганний дизайн, різні форми, конфігурацію. У нинішній час можна купити рушникосушарку будь-якої форми. Цікаві дизайнерські рішення допоможуть кардинально змінити інтер'єр ванної кімнати. Популярністю користуються сантехнічні прилади наступних форм:
- Е-подібна. Має стильний і привабливий зовнішній вигляд.
- U-подібна. Ідеально підходить для інтер'єру в стилі мінімалізм. Такий полотенцесушитель не має надмірностей, виглядає акуратно. Крім того, для його монтажу не потрібно багато місця.
- «Драбинка». Найбільш поширений варіант.
- «Змійка». Конструкція приладу нагадує найперші різновиди, але має більш витончену форму.
- Решітка. Практична різновид, що дозволяє просушувати кілька речей одночасно.
Незалежно від форми, електросушка в ванну здатна стати відмінним доповненням вигляду ванної кімнати.
Водяні і електричні рушникосушарки: який варіант кращий?
Рушникосушарки, в залежності від способу нагрівання, діляться на наступні типи:
- водяні;
- електричні.
Обидва різновиди мають позитивні і негативні сторони. При виборі оптимального варіанту рекомендовано врахувати конкретні умови використання, особливості приміщення.
Рушникосушарки водяного типу мають наступні переваги:
- економічність (відсутні витрати на електроенергію);
- практичність (немає необхідності підключати до електрики, особливо це важливо при відсутності розетки в місці установки);
- простота монтажу (будь-які труднощі відсутні).
Не позбавлений такий різновид і недоліків, серед яких варто відзначити:
- можливість утворення накипу всередині сантехнічних приладів;
- збільшення показника робочого тиску системи гарячого водопостачання;
- потреба в проведенні опресування.
Щоб полотенцесушитель виконував свої функції круглий рік, важливо підключати його до системи ГВС. При підключенні до системи опалення в неопалювальний період прилад буде холодним.
До переваг електричних полотенцесушителей відносять такі моменти:
- можливість установки в будь-якому зручному місці (не потрібно прив'язуватися до розведення системи ГВС);
- робота при відсутності гарячої води;
- доступна вартість.
Електрорушникосушарки можна підключити один із таких способів:
- відкритий (при цьому прилад включається в розетку);
- прихований (в даному випадку дроти приховують в стіні, ймовірність замикання зводиться до мінімуму).
У рушникосушарках електричних використовують масляні суміші або антифриз. Основною характеристикою цих речовин є висока теплопровідність. Нагрівання приладів відбувається за допомогою Тена або спеціального кабелю.
Щоб вибрати оптимальну рушникосушарку, купити яку можна в нашому інтернет-магазині Sanroom, рекомендовано врахувати деякі нюанси. Моделі водяного типу краще вибирати з нержавіючої сталі, оскільки вони прослужать набагато довше. Необхідно визначити робочий тиск у водопровідній системі і підібрати сантехнічний прилад з урахуванням цього параметра.
Купити рушникосушарки з доставкою по Україні
Магазин Sanroom пропонує купити рушникосушарки електричні, не виходячи з дому. Для цього необхідно вибрати відповідну модель в каталозі самостійно або звернутися за допомогою до наших фахівців. Оплатити замовлення можна у зручний спосіб з представлених варіантів. Доставка займає кілька днів в залежності від дальності і обраної транспортної компанії. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і висококласний сервіс - наші основні переваги.